Nastavovač ISP-07NT Nastavovač ISP-09 Nastavovač ISP-010 Nastavovač ISP-12F

 

 

 

 

Automatický nastavovač šíře řezu ISP-07NT určený k montáži na pásové formátovací pile vodorovné. Automatický nastavovač šíře řezu ISP-09 určený k montáži na pásové formátovací pile vodorovné. Automatický nastavovač šíře řezu ISP-010 určený k montáži na pásové formátovací pile vodorovné. Automatický nastavovač šíře řezu ISP-12F určený k montáži na pásové formátovací pile vodorovné.
více... více... více... více...

 

Nastavovač ANTD-02, ANTD-03 Nastavovač DSP-01 Nastavovač ANT-2G Nastavovač ANP-02, ANP-05

 

 

 

 

Automatický nastavovač šíře řezu ANTD-02 určený k montáži na kotoučové formátovací pile 2-pilové. Je určen pro polohování hlav ve strojích, jako jsou 3 kotoučové pily atd. Automatický nastavovač šíře řezu ANT-2G určený k montáži na pásové formátovací pile vodorovné, 2-hlavicové. Automatický nastavovač velikosti ANP-05 určený k montáži na strojích, jako jsou oboustranné rozmítací pily kotoučové nebo pásové, nebo na jiných strojích, kde je vyžadováno ruční nebo automatické nastavení rozteče pil pracujících svisle.
více... více... více... více...

  

Elektronický měřič RLI-04 Elektronický měřič RLI-05 Počítadlo cyklů MLC-02 Počítadlo cyklů MLC-03

 

 

 

 

Elektronický měřič šíře RLI-04 určený k montáži na pásové formátovací pile nebo jiném stroji, kde je požadován odečet posunu obráběcího nářadí. Je určen pro měření lineárního posuvu (dráhy) s rozlišením 0,1 mm. Mikroprocesorové počítadlo cyklů MLC-02/03N určené k montáži na brusce pásové nebo kotoučové pily, určené k automatickému vypnutí stroje po provedení předem naprogramovaného počtu cyklů broušení. Mikroprocesorové počítadlo cyklů MLC-02/03N určené k montáži na brusce pásové nebo kotoučové pily, určené k automatickému vypnutí stroje po provedení předem naprogramovaného počtu cyklů broušení.
více... více... více... více...

 

Měřič úhlu MK-01 Otočný snímač POI-xx Lineární snímač MSK-320  

 

 

 

 

 

 

 Měřič úhlu Otočný snímač série POI -XXz. Lineární snímač spolupracující s magnetickou páskou MB-3200.  
 více... více... více...