Nastawnik ISP-07NT Nastawnik ISP-09 Nastawnik ISP-010 Nastawnik ISP-12F

 

 

 

 

Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym poziomym. Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym poziomym. Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym poziomym. Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym poziomym.
więcej... więcej... więcej... więcej...

 

Nastawnik ANTD-02, ANTD-03 Nastawnik DSP-01 Nastawnik ANT-2G Nastawnik ANP-02, ANP-05

 

 

 

 

Przeznaczony do zamontowania w traku tarczowym dwu-piłowym. Przeznaczony jest do pozycjonowania głowic w maszynach typu pilarki 3 tarczowe itp. Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym poziomym, dwu-głowicowym. Przeznaczony do zamontowania w maszynach takich jak obrzynarki dwustronne tarczowe lub taśmowe.
więcej... więcej... więcej... więcej...

  

Miernik RLI-04 Miernik RLI-05 Licznik cykli MLC-02 Licznik cykli MLC-03

 

 

 

 

Przeznaczony do zamontowania w traku taśmowym albo w innej maszynie w której potrzebny jest odczyt przesunięcia narzędzia obrabiającego. Przeznaczony jest do pomiaru przemieszczenia liniowego (drogi) z rozdzielczością 0,1 mm. Przeznaczony do zamontowania w ostrzarce do pił taśmowych lub tarczowych. Przeznaczony do zamontowania w ostrzarce do pił taśmowych lub tarczowych.
więcej... więcej... więcej... więcej...

 

Miernik kąta MK-01 Enkoder obrotowy POI-xx Enkoder magnetyczny MSK-320  

 

 

 

 

 

 

 Miernik kąta MK-01 Enkodery POIxx przeznaczone do współpracy z serią nastawników do maszyn z napędem śrubowym. W przypadku maszyny z głowicą poruszaną przy pomocy łańcucha należy zastosować enkoder liniowy typu MSK-320.  
 więcej... więcej... więcej...